Боржник не повертає гроші – що робити? Обставини можуть бути різними, але як показує практика, єдина особа, яка допоможе вам в такій ситуації – це юрист по стягненню заборгованості. Завдяки солідному досвіду в цій сфері, знань в областях економіки і права, а також досвіду роботи з контролюючими та правоохоронними органами я гарантую вам швидке вирішення питання в досудовому та/або судовому порядку.

Все досить просто – чим швидше ви звернетеся за кваліфікованою допомогою, тим швидше до вас повернуться ваші гроші.

+
Чому необхідно звертатися до юриста по стягненню заборгованості?

Поширена причина кредитних спорів щодо стягнення боргів – нестабільна економічна ситуація в країні, а іноді і умисні дії боржника з неповернення кредитних коштів. В такому випадку адвокат може допомогти стягнути гроші по кредиту, що, як правило, включають пеню та/або штраф.

З питання стягнення кредиторської заборгованості, як правило, звертаються юридичні особи. Часта причина появи такого боргу – невиконання або неналежне виконання господарського договору однією з його сторін, наприклад, договору поставки. Продавець взяв товар у постачальника з відстрочкою оплати, товар реалізував, а гроші за товар не заплатив. В такому випадку говоримо про заборгованість за договором.

Найпоширеніший вид заборгованості серед фізичних осіб – борг по розписці. Такий борг складно повернути. Нерідко боржник ухиляється від відповідальності, відмовляється виходити на зв’язок, використовує шаблонні відмовки і відстрочки.

Вирішити кредитні та інші спори про стягнення боргу допоможе кваліфікований адвокат. Найчастіше люди не знають важелів впливу на боржників і повернення боргу розтягується на роки з множинними відстрочками. Причому, це найбільш позитивний сценарій.

+
+
Чому із допомогою адвоката борг гарантовано буде повернено?

Як вимагати повернення грошей? Перше, що спадає на думку – колектори, погрози. Насправді існують законні важелі впливу на боржника.

Досвідчений адвокат по стягненню боргів у Києві надасть вам такі послуги:

 • аналіз вашого питання і первинна юридична консультація;
 • складання претензій, звернень і інших документів, направлених на досудове вирішення спору;
 • підготовка підтверджуючих заборгованість документів;
 • захист в суді і супроводження процедури про стягнення заборгованості по рішенню суду.
+
+
Методи стягнення заборгованості

Проблема може бути вирішена двома шляхами:

 • мирне досудове урегулювання спору;
 • стягнення заборгованості у судовому порядку.

Перший випадок найменш ресурсозатратний. Якщо звернутися до кваліфікованого спеціаліста вчасно, він з великою ймовірністю зможе переконати боржника на етапі переговорів повернути борг в повному обсязі. Завдання юриста в даному випадку розповісти боржнику про значно більші витрати в перспективі, ризик накладення арешту на майно та інше.

+
+
Порядок стягнення заборгованості

Порядок досудового стягнення простроченої заборгованості:

 • повідомлення боржника про необхідність погасити заборгованість;
 • переговори із боржником у форматі телефонних розмов та листів;
 • особиста зустріч із боржником і фінальна бесіда перед зверненням до суду.

Порядок судового (примусового) стягнення:

 • Підготовка документів, що підтверджують наявність заборгованості. Це можуть бути договір, розписка, виписка по рахунку і т.д.
 • Пред’явлення претензії боржнику.
 • Судове засідання.
 • Постановлення рішення суду.
+
+
Як проводиться стягнення заборгованості?

На підставі рішення суду боржник зобов’язаний погасити заборгованість за рахунок особистого рухомого або нерухомого майна. У разі відмови здійснити добровільне виконання рішення суду, до боржника застосовується процедура примусового стягнення згідно ЗУ «Про виконавче провадження».

Зверніть увагу, що боржник також покриває витрати на проведення процедури стягнення в судовому порядку, що включає в себе витрати на правову допомогу, і судовий збір. Таким чином, кваліфікований адвокат допоможе вам не тільки швидко повернути борг, але і покрити всі витрати, пов’язані із судовою тяганиною.

+
+
Як адвокат допоможе при стягненні заборгованості?

Адвокат проаналізує фінансовий стан боржника і знайде ефективні важелі впливу на нього. Нерідко боржник має вільні кошти і просто не хоче повертати борг. У тих випадках, коли у боржника немає коштів, адвокат перевірить наявність рухомого і нерухомого майна, а також інших активів боржника на які можна звернути стягнення.

Якщо ви безрезультатно намагаєтеся повернути належний вам борг, не думайте, що питання, не вирішене протягом тривалого часу, вирішиться сам собою. Почніть з консультації юриста про стягнення заборгованості в Києві. Бесіда з фахівцем допоможе вам пролити світло на ситуацію, що склалася, і скласти вірний алгоритм дій. Зверніться по кваліфіковану допомогу прямо зараз!

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом