Про мене

Мене звати Денис Кузьмін, я практикуючий адвокат у м. Києві та Київській області. Спеціалізуюся на судовому представництві громадян і підприємств у спорах, категорії яких вказані на сторінці Послуги.

Мій професійний досвід в юридичній сфері – понад 10 років. Я встиг попрацювати в різних галузях права. Був співробітником юридичних компаній та адвокатських об’єднань, серед яких – ТОП-50 України в області юриспруденції. Успішно вів приватну адвокатську практику і займався судово-економічної експертизою.

Вища освіта в сфері права та економіки, а також захист кандидатської дисертації, дали відмінне розуміння теорії, яку я успішно застосовую на практиці. Знання англійської мови допомагає мені в роботі з іноземними клієнтами.

Різностороннє підходжу до вирішення складних питань і знаходжу підхід до всіх учасників процесу. Я ніколи не беру багато справ одночасно, щоб поспіх не позначився на результатах спору і настрої клієнта. Ретельно розбираю кожен випадок і відповідаю за якість супроводу на всіх етапах.

Незважаючи на багаторічний практичний досвід, я постійно підвищую свій професійний рівень. Відвідую різні семінари та практикуми, аналізую рішення Верховного Суду і Європейського суду з прав людини, які стосуються моєї спеціалізації. Це допомагає зберігати гнучкість в роботі і враховувати всі можливі правові методи для вирішення спорів.

Більшість клієнтів прийшли до мене за рекомендаціями колег, а також колишніх або теперішніх клієнтів. Я завжди знаходжу час вислухати людину, щоб зрозуміти, як вона бачить позитивний для себе результат, а правовий шлях вирішення розробляю з урахуванням її побажань. У моїх інтересах, щоб після закінчення нашої співпраці ви залишилися задоволені не тільки результатом, але і процесом.

+

Адвокатська консультація у Києві

Якщо ви спантеличені вирішенням правового питання і в пошуках юридичної консультації компетентного адвоката в Києві, в такому випадку розповім вам трохи про себе, мою спеціалізацію, послуги, що надаються та переваги співпраці зі мною.

Мене звати Денис Кузьмін, я адвокат з більш ніж 10-річним досвідом роботи. Вища профільна освіта в області права і захист кандидатської дисертації в галузі економічних наук дали мені теоретичну базу, яку я успішно застосовую на практиці. А робота в провідних українських юридичних компаніях – практичні знання і досвід, який необхідний тим, хто потребує консультації адвоката у Києві.

Я спеціалізуюся на судових спорах в різних галузях права:

 • Сімейні спори
 • Спадкові спори
 • Трудові спори
 • Стягнення заборгованості
 • Захист честі та гідності
 • Господарські спори
 • Корпоративні спори
 • Майнові спори

Якщо ви не знайшли / важко визначити галузь, до якої належить ваше запитання, зв’яжіться зі мною по телефону, в месенджері або поштою, ми обговоримо ваше питання і домовимося про юридичну консультацію у Києві або в режимі онлайн, якщо ви проживаєте в іншому місті.

+
+

Чому клієнти звертаються до мене за юридичною консультацією у Києві?

Ще під час роботи в компаніях, я активно вів приватну адвокатську практику. За цей час у мене сформувалося довірче коло клієнтів. Проаналізувавши, я зрозумів, що більшість з тих, хто потребував моєї консультації як адвоката, прийшли за рекомендаціями колишніх і теперішніх клієнтів, а також колег. Я завжди працюю сумлінно і на результат. І, можете бути впевнені, успішне вирішення вашого питання завжди в моїх інтересах.

+
+

Юрист у Києві: переваги співпраці зі мною

Як юрист я надаю консультацію з правових питань у Києві та інших містах України (якщо питання можна вирішити віддалено). Чому вам варто звернутися за допомогою до мене?

 • Багаторічний практичний досвід.

Ви отримаєте юридичну допомогу у Києві навіть з нестандартного та складного питання.

 • Висока кваліфікація і постійне професійне зростання.

Консультація, що надається адвокатом, повинна бути в першу чергу актуальна, оскільки законодавча сфера дуже динамічна. Я постійно перебуваю в активній практиці, а також регулярно спілкуюся з колегами на профільних семінарах та практикумах.

 • Напрацьовані практики захисту.

Багато питань потребують швидкого реагування. І після того, як проведена первинна консультація юриста у Києві, діяти слід дуже швидко. В таких умовах дуже важливо, щоб у вашого юриста вже були готові алгоритми дій.

 • Індивідуальний підхід до кожної справи.

Я не виставляю прайс на консультації та послуги, як роблять багато юристів у Києві. Тому що завжди спершу аналізую кожну конкретну ситуацію і тільки після цього можу озвучити вартість послуг. Будь-який прайс, складений у інший спосіб, насправді буде далекий від істини.

 • Легкість комунікації.

Для того щоб отримати юридичну консультацію у Києві, вам не обов’язково їхати в офіс. При виборі адвоката важлива не зручна локація, а професійні якості юриста, який буде надавати консультацію у Києві або будь-якому іншому місті.

Для первинної консультації зі мною ви можете зв’язатися по телефону, в месенджері або по електронній пошті. Кожен з цих каналів я регулярно переглядаю і, якщо ви мій клієнт, для вас я завжди на зв’язку. Якщо ви живете в Києві, ми можемо домовитися про особисту зустріч і обговорити деталі вашої справи.

+

+ 1 1 0 0 років

Досвід роботи

1 1 6 6 3 3

Виграних справ

1 1 2 2 2 2 5 5

Випито філіжанок кави
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом