Ви опинилися у статусі “боржник”? Не знаєте, як погасити борг і ваше майно під загрозою? Захист прав боржника – важлива частина моєї адвокатської діяльності. Головна помилка більшості людей, що опинилися в подібній ситуації – спроба вирішити питання самостійно, в той час як на стороні кредитора знаходиться досвідчений юрист, а інколи й цілий штат юристів.

Володіючи багаторічним досвідом в даній сфері, я гарантую грамотний аналіз вашого питання, представлю ваші інтереси під час переговорів з кредитором, в судах всіх рівнів, а також органах виконавчої служби.

+
Захист прав боржників: коли необхідно звертатися за юридичною допомогою?

Якщо на вас подав до суду банк, якщо ваше майно під арештом або йому загрожує арешт, якщо ви не в змозі виплатити кредит або накопичилися відсотки – будь-яка з цих ситуацій свідчить про те, що ви перебуваєте в статусі боржника і потребуєте захисту ваших інтересів з боку досвідченого юриста.

Захист інтересів боржників може здійснюватися, коли кредитор є юридичною особою (банк, підприємство будь-якої форми власності, кредитна спілка) або фізичною особою.

Кредити розрізняються за видом забезпечення:

  • із заставою рухомого майна;
  • з іпотекою (застава нерухомості);
  • із поручительством фіз або юрособи.

Залежно від виду забезпечення і умов кредитного договору досвідчений юрист складе найбільш прийнятний алгоритм дій та підбере дієві механізми для захисту боржника за кредитом.

+
+
Які види правової допомоги передбачає правовий захист боржників?

Юридичний захист боржників за кредитами включає такі види правової допомоги:

  • захист прав, інтересів, майна боржника і поручителя;
  • аналіз кредитного договору;
  • захист та представництво інтересів у суді;
  • допомога у виведенні майна з-під застави;
  • допомога у реструктуризації заборгованості;
  • оскарження оцінки майна;
  • оскарження судових рішень.
+
+
Як працює юридичний захист боржників?

Пріоритетне завдання кожного кредитного юриста – знайти оптимальні варіанти вирішення вашого юридичного питання для того, щоб ви вийшли із ситуації з мінімальними втратами. При грамотному підході договір поруки може бути визнаний припиненим. Наприклад, якщо кредитор змінив зобов’язання позичальника і не підписав з поручителем письмової угоди, а також в інших випадках.

Довести свою правоту, навіть якщо ви дійсно праві, часто дуже складно без знання механізмів і достатнього досвіду роботи. Грамотний адвокат, який спеціалізується на захисті кредитних боржників, допоможе вам в представництві інтересів у суді і оскарженні судових рішень.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом