Ви – боржник. Банк і колектори вимагають повернути борг, відсотки продовжують збільшуватися і суд вже не за горами. Що робити, особливо якщо ви не згодні з розміром боргу і вважаєте його неправомірним? Вихід в один – звертатися до адвоката у спорах з банками.

Спори з банками у Києві – трудомісткий і недешевий процес. Пам’ятайте, що на стороні банку – профі, досвідчені юристи, і дуже наївно думати, що вам вдасться самостійно вийти переможцем у такому поєдинку.

Маючи багатий досвід роботи, я допоможу вам за мінімальну кількість судових засідань домогтися позитивних результатів. А це можуть бути перегляд відсоткової ставки по кредиту, реструктуризація кредиту, часткове, а в деяких випадках навіть повне списання кредитної заборгованості або визнання кредитного договору недійсним, що для кожного випадку індивідуально.

+
Чому слід звертатися за допомогою до адвоката у спорах з банками?

Багатьох юридичних питань з банками можна уникнути, якщо знати свої права. Однак якщо ви опинилися у статусі “боржника” читати лікнеп по банківській грамоті вже пізно – важливо якомога швидше врегулювати питання і звернутися за юридичною допомогою по кредитним заборгованостям.

Чому виникає така проблема і чому вона актуальна? Справа в тому, що банківські кредити (в тому числі швидкі кеш-кредити), іпотеки та карткові кредити дуже популярні і доступні. Швидкі кредити взагалі можна оформити, не надаючи ніяких даних про свій дохід. Багато людей неуважно читають договір або взагалі не отримують його на руки. Результат – заборгованість, пеня, штраф і непідйомна сума боргу.

Спір із банком допоможе врегулювати досвідчений адвокат, оскільки кожен випадок індивідуальний, має свої способи вирішення і сформовану судову практику.

+
+
Нюанси у спорах з банками у Києві

Озброєний той, хто обізнаний. Рекомендації для допомоги банківським боржникам:

 • Якщо від вас вимагають виплатити величезні відсотки по боргу, не здійснюйте зопалу ніяких проплат банку або колекторам до тих пір, поки не звернетеся до юриста по спорах з банками.
 • Колектор не має права вимагати від вас продати заставну квартиру, автомобіль або інше майно без відповідного рішення суду, що набрало законної сили. Це тільки методи психологічного тиску.
 • Пам’ятайте про термін позовної давності. Часто банківські співробітники звертаються до суду, коли термін позовної давності по боргу давно закінчився і у вас уже немає ніяких зобов’язань. Якщо є сумніви – зверніться до юриста по кредитним заборгованостям.
 • Від боргу по кредиту звільнитися можна. У судовій практиці достатньо випадків, коли при грамотному захисті боржника списують від 50% до 80% боргу.
 • У деяких випадках кредитний договір може бути визнаний недійсним. Наприклад, в разі грубого порушення законодавства про захист прав споживачів.

Як бачите, нюансів в суперечках з банками може бути маса. Саме тому вам краще покластися на адвоката по судовим спорам з банками. І пам’ятайте – банк в даному випадку вам не помічник, оскільки економити ваші гроші просто не в його інтересах.

+
+
Проблеми, які можуть виникнути при банківських спорах у Києві

Найчастіше проблеми виникають тоді, коли люди затягують зі зверненням до адвоката, тим часом справа обростає безліччю проблем і час марнується. Ось найнеприємніші і поширені “ускладнення”, які можуть трапитися, якщо своєчасно не отримати юридичну допомогу у спорах з банками:

 • звернення банку із позовом до суду;
 • винесення рішення суду про звернення стягнення на предмет іпотеки;
 • позов зі сторони банку про виселення;
 • незаконне переоформлення нерухомості на колекторів зі сторони нотаріуса;
 • незаконне виставлення вашої нерухомості на торги.

Ще одне поширене ускладнення – кредит був оформлений без вашого відома по втрачених документах. Ігнорувати і пускати на самоплив таку ситуацію ні в якому разі не можна. Перед законом саме ви є боржником банку, а не особа, що викрала ваші документи. Вирішується таке питання через звернення в поліцію і реєстрацією відповідного кримінального провадження.

+
+
Яку допомогу може надати адвокат у спорах з банками у Києві?

Кваліфікований адвокат допоможе вам:

 • вирішити банківський спір по кредиту у всіх судових інстанціях Києва;
 • оскаржити заочне судове рішення по вашому боргу, яке ініційоване банком без вашого відома та присутності;
 • блокувати чи продовжити процес вирішення вашої справи, для того аби
 • зібрати якомога більше доказів на вашу користь;
 • захистити вас від колекторів, особливо від їх незаконних дій;
 • реструктуризувати кредит і супроводити протягом усього цього процесу;
 • вирішити спір із виселенням з квартири, будинку або іншого предмета іпотеки;
 • оскаржити борг по картковому кредиту;
 • організувати проведення експертизи за нарахованою пенею або штрафами;
 • зняти арешт з рухомого або нерухомого майна, який був накладений на вас як на боржника.
+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом