Майнові спори стосуються рухомого та/або нерухомого майна, або прав на нього, грошей і зобов’язань, закріплених в договорах. Суперечка виникає на ґрунті порушення інтересів або прав законного власника.

Ви втягнуті в такий спір або ваші права порушені? Тоді вам потрібен адвокат з майнових спорів. Тільки широкі знання в області права й досвід допоможуть вирішити спірне питання.

Я надам вам допомогу у вирішенні спору будь-якого рівня складності, проаналізую ситуацію і представлю ваші інтереси в суді. Гарантую чесну і прозору роботу. Знайти кращий шлях вирішення проблеми – моє першочергове завдання.

+
Адвокат з майнових спорів у Києві

Майновий спір – це конфлікт навколо володіння, розпорядження та користування рухомим і нерухомим майном. Через такі спори і звертаються за допомогою до адвоката або юриста з майнових спорів.

Щоб залагодити конфлікт, знадобляться спеціальні знання у сфері юриспруденції та права. А для того щоб спір було вирішено на вашу користь, на вашому боці повинен бути грамотний і досвідчений спеціаліст.

Багато хто шукає відповідь на те, скільки коштує послуга адвоката з майнових спорів. Почнемо з того, що жоден фахівець не надасть вам прайс на послугу, перш ніж хоча б поверхнево не ознайомиться із вашою ситуацією. Однак, адвокат не тільки ознайомиться із вашою ситуацією та надасть вичерпну консультацію, а й допоможе значно знизити рівень стресу і тривоги, заощадити ваші гроші, і час.

+
+
Якими питаннями займається адвокат з майнових спорів у Києві?

Майнові спори можуть стосуватися матеріальних цінностей: нерухомості, транспортних засобів, спадкового майна тощо.

При вирішенні таких спорів адвокат часто оперує такими поняттями як позовна давність, добросовісний набувач, набувальна давність, іпотека, сервітут, нікчемність і недійсність договору, самовільна споруда. Вам не потрібно знати значення цих термінів, це справа адвоката, але якщо в питаннях користування або володіння майном ви чуєте ці слова від іншої сторони, значить у вас назріває конфлікт, який вимагає втручання адвоката на вашому боці.

Суб’єктами майнового спору можуть бути фізичні, юридичні особи, а також фізичні особи-підприємці та держустанови.

Якщо ви опинилися в центрі майнового спору, юрист вам допоможе:

  • врегулювати питання в досудовому порядку (якщо на це є час і можливість);
  • підготуватися до судового засідання, зібрати пакет необхідних документів та/або скласти позовну заяву;
  • зібрати необхідні докази для представництва ваших інтересів в суді;
  • виступити на стороні захисту в суді.
+
+
Як адвокат допоможе вирішити майновий спір: основні послуги

Вирішення майнових спорів без адвоката – вкрай великий ризик, особливо якщо у протилежної сторони є юридична підтримка. Не забувайте, що статус адвоката відкриває можливість для використання додаткових можливостей. Наприклад, направити адвокатський запит для отримання необхідної інформації і документів з метою зібрання доказової бази.

Крім того, майнові спори – досить широке поняття. Кожен вид спору і кожна конкретна ситуація мають свої нюанси. Додайте до цього динамічні зміни в правовій сфері. Тільки досвід і постійна актуалізація знань допоможуть досягти позитивного результату при вирішенні спору.

Після аналізу вашої ситуації, адвокат, який працює чесно та прозоро, обов’язково надасть вам оцінку рівня складності проблеми, прийнятні способи її вирішення і можливі фінансові витрати. Вже на досудовому етапі ви будете розуміти “чи варта гра свічок” і як скоро ви зможете закрити це юридичне питання. Немає нічого гіршого довгої і безрезультатною юридичної тяганини, тому звертайтеся за кваліфікованою юридичною допомогою своєчасно.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом