Визнання права власності на нерухомість – поширене юридичне питання, з яким я багато разів стикався у своїй практиці. Виходячи з досвіду, будь-які питання, пов’язані з нерухомістю вимагають щонайменше юридичної консультації, аналізу договорів та документації. Тільки так ви можете мінімізувати ризики і запобігти більш серйозній проблемі в майбутньому.
Також я допоможу вам у вирішенні питання визнання права власності через суд, якщо ситуація вийшла з-під контролю і стала конфліктною. Зберу доказову базу, сформую грамотну аргументацію і представлю ваші інтереси в суді. Я працюю чітко і оперативно, ви завжди будете в курсі подій про те, як просувається робота над вашою справою.

+
Визнання права власності на об’єкт нерухомості

Визнання права власності на будинок, квартиру або інший об’єкт нерухомості – це по суті законодавче закріплення права володіння і можливості повністю розпоряджатися нерухомим майном. Воно може вступити в законну силу двома способами:

  • За допомогою укладення договору або прийняття спадщини.
  • В судовому порядку, тобто через захист свого законного права на нерухомість і подальша реєстрація.

Навіть, якщо угода здається вам чистою і прозорою, це не виключає необхідності звернутися за консультацією і перевіркою всіх документів до досвідченого юриста. Халатність вже на цьому етапі призводить до більш серйозних проблем і правових спорів в майбутньому. Наприклад, по виписці сторонніх осіб з уже купленої квартири або визнання договору купівлі-продажу недійсним за ініціативою однієї із сторін.

Якщо ви захищаєте свої права на нерухомість і у мирний спосіб домовитися не виходить, найбільш сприятливих результатів в суді по визнанню права власності вам допоможе досягти кваліфікований юрист.

+
+
Як відбувається встановлення і реєстрація права власності на нерухоме майно?

Реєстрація та визнання прав власності на об’єкти нерухомості обов’язкове для всіх і проводиться шляхом внесення ваших даних як нового власника нерухомості в Державний реєстр.

Порядок оформлення прав власності нерідко змінюється і має масу нюансів. Саме тому вам знадобиться допомога юриста для того щоб швидко і коректно провести дану процедуру.

+
+
Коли визнання права власності на нерухомість відбувається через суд?

Визнання прав власності на нерухоме майно в судовому порядку здійснюється через подання позовної заяви. Така необхідність виникає у випадках:

  • Якщо ви втратили документи на житло і відновити їх неможливо.
  • Якщо власниками нерухомості також є інші особи і у вас виник конфлікт з приводу розподілу часток.
  • Якщо ви придбали квартиру в будинку на етапі будівництва.
  • Якщо постало питання набувальної давності, тобто ви володіли житлом без права власності 10 років і більше.
+
+
Коли потрібен юрист для визнання права власності на нерухомість?

Досвідчений юрист, який спеціалізується на подібних справах, допоможе вам:

  • Проаналізувати вашу конкретну ситуацію і скласти алгоритм дій.
  • Сформувати аргументовану позицію і зібрати доказову базу.
  • Скласти необхідну процесуальну документацію.
  • Грамотно представити вашу позицію в суді, захистити права і домогтися найбільш вигідного для вас результату, зокрема визнання права власності через суд.
+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом