Поділ майна під час розлучення або після нього – гостра і болюча тема. Полюбовно домовитися сторонам заважають особисті інтереси, а також високий градус конфлікту. Вам допоможе холоднокровний і знаючий справу адвокат, який представить ваші інтереси в суді, і направить ситуацію у вигідне для вас русло.

Завдяки багаторічному досвіду, я беруся за справи будь-якої складності. Гарантую грамотну юридичну консультацію і комплексний аналіз вашого питання. Зв’яжіться зі мною прямо зараз.

+
Чим займається адвокат по розлученням і поділу майна?

Поділ нерухомого майна – це завжди дуже гостра тема. Як показує практика, домовитися полюбовно сторонам вдається рідко, особливо коли сторони конфлікту – колишнє подружжя. Саме тому такі справи, як правило, доходять до суду і представляти ваші інтереси в суді та інших державних інстанціях повинен адвокат, що спеціалізується на питаннях поділу майна.

Майнові питання – об’ємна і складна сфера, у непрофесіонала практично немає шансів грамотно вибудувати стратегію захисту своїх інтересів. А головне – будь-яка помилка затягне справу і призведе до матеріальних втрат.

Зверніть увагу, що поділ майна подружжя може здійснюватися в шлюбі, в процесі його розірвання та після розлучення. Однак тягнути з цим питанням не варто, тому що у нього є позовна давність і становить вона 3 роки. Якщо один з подружжя навмисне відтягує питання, цілком можливо, що він просто хоче звести справу нанівець.

Якщо мова йде про поділ майна в натурі, коли квартира або будинок знаходиться в частковій власності, ви можете, серед іншого, вимагати виділу вам частки в натурі або відшкодування від інших співвласників майна вартості вашої частки.

+
+
Чому важливою є консультація юриста по поділу майна?

Каменем спотикання у поділі нерухомого майна стає конфлікт між екс-подружжям і неможливість прийти до спільного знаменника.

Кваліфікований юрист зможе:

  • холоднокровно і професійно оцінити ситуацію;
  • визначити максимально вигідний результат подій для клієнта і скласти необхідний алгоритм дій;
  • зробити прогноз подальшого розвитку подій і назвати реальні результати, які ви можете отримати.

За допомогою досвідченого юриста по поділу нерухомості ви не будете плисти за течією, а станете повністю контролювати ситуацію і приймати зважені найбільш вигідні для вас рішення.

+
+
Якісна юридична консультація при поділі рухомого і нерухомого майна подружжя

Грамотна юридична консультація адвоката передбачає в першу чергу глибокий аналіз вашого питання, а також складання алгоритму дій, збір необхідних документів і доказової бази, подальше представництво ваших інтересів у суді.

Якщо ваша ситуація неоднозначна (наприклад, ви боретеся за право відсудити НЕ половину спільно нажитого майна, а більшу частину), кваліфікований юрист допоможе вам. У судовій практиці існують прецеденти, коли частка чоловіка або дружини під час поділу майна зменшувалася через те, що один з подружжя не забезпечував сім’ю матеріально, псував майно, розпоряджався майном не в інтересах сім’ї і так далі.

Крім того, не завжди виходить просто визначити, яке саме майно відносити до спільно нажитого, а яке є власністю дружини або чоловіка. Є випадки, коли придбане до шлюбу майно, відносилося до спільно нажитого і навпаки.

Ситуативні моделі так чи інакше повторюються і для кожної з них є свій алгоритм дій. Довірте його розробку професіоналу, який неодноразово проходив через шлюборозлучний поділ майна через суд на досвіді своїх клієнтів.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом