Коли майно арештоване, закономірна реакція людини – це паніка. Це можна пояснити, а причини банальні – відсутність правових знань, незнання механізмів захисту, стислі терміни і страх втратити свою власність.
Однак немає необхідності заглиблюватися в правові тонкощі вирішення питання. Вам просто потрібен адвокат. Він розповість, як зняти арешт з майна і допоможе врегулювати правове питання.
Маючи більш ніж десятирічний досвід в юриспруденції, я знайду швидкий і ефективний спосіб зняття арешту, підготую процесуальні документи і представлю ваші інтереси в суді, слідчих органах та/або у нотаріуса. Головне – не відкладати вирішення правового питання.
Арешт майна – міра, яку встановлює суд, для виконання взятих вами фінансових зобов’язань по відношенню до банку, іншої юридичної особи або організації.
У той час як ваше майно арештоване, ви не маєте права розпоряджатися ним, наприклад, відчужувати і передавати іншим особам. Для цього проводиться опис майна.
Як зняти арешт з рухомого або нерухомого майна? Для цього необхідно довести в суді, що підстав для арешту вже немає або вони були помилковими. Зібрати доказову базу і вибудувати грамотний захист дуже складно. Якщо мова йде про ваше майно, найкраща інвестиція – звернутися за допомогою до досвідченого юриста.
Адвокат знає, як зняти арешт з майна в Україні.
Арешт може бути знятий, якщо:
- знайти порушення в процедурі арешту і представити їх у суді;
- довести, що майно недоцільно брати під арешт (воно зношене, нерентабельне, його неможливо реалізувати);
- виконавче провадження завершено;
- довести, що ви не є боржником і сам факт арешту як запобіжного заходу неправомірне;
- за іншими підставами.
Більш того, якщо вам вдасться довести, що арешт був накладений незаконно, ви можете вимагати не тільки повернення права розпоряджатися майном, а й відшкодування збитків, понесених вами за час арешту.
Арешт майна, як і багато інших правових спорів, мають безліч нюансів. Наприклад, нерідкі випадки, коли клієнт дізнається про те, що його майно під арештом за фактом, зібравшись укласти угоду, пов’язану з майном.
Адвокат допоможе вам діяти швидко і правильно:
- Отримати необхідні документи в державних органах, органах нотаріату;
- Звернутися до виконавчої служби.
- Скласти позовну заяву в суд.
Як бачите, для будь-якого випадку потрібен багаж теоретичних і практичних знань. Досвідчений адвокат обере найкращі методи і використає їх для врегулювання спірного питання. І найголовніше – не варто зволікати, коли думаєте, як зняти майно з арешту. Якщо арешт був накладений в якості забезпечення позову, у вас є обмежений строк для дій у відповідь, після ознайомлення з ухвалою суду.