Коли майно арештоване, закономірна реакція людини – це паніка. Це можна пояснити, а причини банальні – відсутність правових знань, незнання механізмів захисту, стислі терміни і страх втратити свою власність.

Однак немає необхідності заглиблюватися в правові тонкощі вирішення питання. Вам просто потрібен адвокат. Він розповість, як зняти арешт з майна і допоможе врегулювати правове питання.

Маючи більш ніж десятирічний досвід в юриспруденції, я знайду швидкий і ефективний спосіб зняття арешту, підготую процесуальні документи і представлю ваші інтереси в суді, слідчих органах та/або у нотаріуса. Головне – не відкладати вирішення правового питання.

+
Як зняти арешт з майна в Україні?

Арешт майна – міра, яку встановлює суд, для виконання взятих вами фінансових зобов’язань по відношенню до банку, іншої юридичної особи або організації.

У той час як ваше майно арештоване, ви не маєте права розпоряджатися ним, наприклад, відчужувати і передавати іншим особам. Для цього проводиться опис майна.

Як зняти арешт з рухомого або нерухомого майна? Для цього необхідно довести в суді, що підстав для арешту вже немає або вони були помилковими. Зібрати доказову базу і вибудувати грамотний захист дуже складно. Якщо мова йде про ваше майно, найкраща інвестиція – звернутися за допомогою до досвідченого юриста.

+
+
Як зняти арешт з майна, накладений судом?

Адвокат знає, як зняти арешт з майна в Україні.

Арешт може бути знятий, якщо:

  • знайти порушення в процедурі арешту і представити їх у суді;
  • довести, що майно недоцільно брати під арешт (воно зношене, нерентабельне, його неможливо реалізувати);
  • виконавче провадження завершено;
  • довести, що ви не є боржником і сам факт арешту як запобіжного заходу неправомірне;
  • за іншими підставами.

Більш того, якщо вам вдасться довести, що арешт був накладений незаконно, ви можете вимагати не тільки повернення права розпоряджатися майном, а й відшкодування збитків, понесених вами за час арешту.

+
+
Чи допоможе адвокат зняти арешт з майна?

Арешт майна, як і багато інших правових спорів, мають безліч нюансів. Наприклад, нерідкі випадки, коли клієнт дізнається про те, що його майно під арештом за фактом, зібравшись укласти угоду, пов’язану з майном.

Адвокат допоможе вам діяти швидко і правильно:

  • Отримати необхідні документи в державних органах, органах нотаріату;
  • Звернутися до виконавчої служби.
  • Скласти позовну заяву в суд.

Як бачите, для будь-якого випадку потрібен багаж теоретичних і практичних знань. Досвідчений адвокат обере найкращі методи і використає їх для врегулювання спірного питання. І найголовніше – не варто зволікати, коли думаєте, як зняти майно з арешту. Якщо арешт був накладений в якості забезпечення позову, у вас є обмежений строк для дій у відповідь, після ознайомлення з ухвалою суду.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом