Сімейні спори – великий комплекс питань. Вони пов’язані не тільки з шлюбом і розлученням, а й з безліччю наслідків, які несуть розлади в сімейних справах, від поділу майна до позбавлення батьківських прав. Саме з вирішенням таких важливих питань впорається лише сімейний адвокат в Києві.

Більш ніж десятирічний досвід юридичної практики допомагають мені успішно вирішувати сімейні спори різного рівня складності.

Я вивчу вашу ситуацію, надам консультацію і визначу алгоритм подальших дій. Якщо ситуація запущена і залагодити питання у досудовому порядку неможливо, я супроводжу вас на стадії підготовки позову, при розгляді справи в суді до її завершення з винесенням судового рішення.

+
Що таке сімейні спори: визначення поняття

Сімейні суперечки виникають на ґрунті особистих і майнових відносин між людьми, які перебувають у шлюбі, є родичами, прийомними батьками або усиновленими дітьми. Такий спір посилює напруженість у відносинах між сторонами, їх морально-етичні підвалини.

Тверезо і неупереджено оцінити ситуацію, прийняти зважені правові рішення і домогтися вигідного результату справи допоможе юрист з питань сімейного права у Києві.

+
+
Яким питаннями займається адвокат по сімейному праву в Києві?

Спектр питань, з якими стикається сімейний адвокат в Києві дуже широкий. Шлюб і розлучення, як правило, є лише причинами, у яких дуже багато наслідків.

Допомога адвоката по сімейним справам у Києві вам може знадобитися при:

  • складанні, аналізі, визнанні недійсним шлюбного договору;
  • стягнення аліментів на дитину при розлученні або без нього;
  • поділ майна при розлученні і різних нюансах, пов’язаних з цим питанням (наприклад, поділ так званого “неподільного майна”);
  • розподіленні опіки над дитиною між батьками і складанні графіка зустрічей;
    розірвання шлюбу;
  • визнання шлюбу недійсним;
  • встановлення батьківства;
  • виселення чоловіка або співмешканця.

Це лише неповний список можливих питань, які охоплює практика адвоката з питань сімейного права у Києві. Причому, в кожному з них маса нюансів. Один лише процес розлучення може істотно ускладнитися, якщо хтось із подружжя проти розірвання шлюбу, коли у подружжя є неподільне майно, коли один з подружжя є громадянином іншої країни і так далі.

+
+
Особливості практики у сфері сімейних відносин

Сімейний спіра – завжди дуже емоційний і багато в чому інтимний процес. Клієнтам непросто довіряти своє особисте життя третій особі. Для надання якісної допомоги та виграшу справи, юристу по сімейним справам у Києві потрібно знати всі обставини, кожна деталь може стати зачіпкою і зіграти ключову роль у доказовій базі.

Саме тому грамотний фахівець повинен володіти не тільки теоретичною базою в області права, але і бути хорошим психологом, проявляти делікатність у бесідах зі своїм клієнтом і переговорах з протилежною стороною. Тільки така стратегія попередить ескалацію конфлікту. Результат – досудове вирішення справи.

+
+
Як знайти хорошого сімейного юриста у Києві?

Головна помилка більшості людей – спроба вирішити сімейний спір без допомоги юриста. Справу намагаються залагодити без залучення сторонніх осіб, або просто “не виносячи сміття з хати”. Врешті-решт клієнт все-таки приходить до адвоката, коли спір зайшов у глухий кут і перетворився в нерозв’язний.

Таке ж небажання домовлятися “на березі” і користуватися послугами адвоката тягне за собою масу проблем при шлюборозлучному процесі. А першопричина – відсутність шлюбного договору або шлюбний договір, який обмежує права одного з подружжя.

Юрист або адвокат по сімейних справах потрібен на різних етапах сімейних відносин. Виберіть фахівця, з яким вам комфортно і надійно, якому ви можете сміливо довірити свої особисті питання і легко побудувати довірчий діалог.

Як вибрати такого фахівця? Почніть з первинної консультації. Її можна провести при особистій зустрічі, по телефону або по відеозв’язку. З грамотним фахівцем ви зможете підтримувати довгострокові відносини, адже юридичні питання, як і питання здоров’я людини, вимагають профілактики і превентивних заходів.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом