З одного боку розлучення в сучасному суспільстві не рідкість. З іншого – про правові нюанси шлюборозлучного процесу говорити не прийнято. Саме тому багато пар, зіткнувшись з необхідністю розлучитися, просто не знають як правильніше поводитися.

Адвокат з розлучень у Києві – той фахівець, який допоможе вам пройти через процедуру розлучення швидко і з найменшими емоційними втратами.

Я маю великий досвід у сфері сімейних спорів, в тому числі розлучень, і допоможу вам у вирішенні питання будь-якого рівня складності. Вивчу вашу справу, надам консультацію, складу алгоритм дій і прорахую можливі ризики. Я підготую позовну заяву, займуся збором документів і представлю ваші інтереси у суді.

+
Послуги адвоката по шлюборозлучним справам

Справа в тому, що процес розлучення ускладнюється безліччю проблем, які з цього випливають: поділом майна, опікою над дітьми, визначенням графіку зустрічей з дитиною, виїздом з дитиною за кордон на деякий час або постійне проживання і багатьма іншими. Всі ці питання належать до сфери сімейного права і вирішити їх з максимальною вигодою для вас може тільки кваліфікований адвокат по сімейних справах і розірванню шлюбу.

Нехтувати юридичною консультацією не варто, тому що ви повинні чітко усвідомлювати свої права і наслідки тих чи інших вчинків. Нерозумно думати, що з колишнім чоловіком або дружиною вдасться домовитися полюбовно. Як показує практика, сімейні конфлікти навпаки одні з найбільш непримиренних і складних.

+
+
Навіщо потрібна допомога адвоката по розлученням у Києві

Більшість колишніх пар знаходяться в стані конфлікту. Самостійно врегулювати його заважає ряд суб’єктивних причин. Саме тому парам в стані розлучення потрібна третя особа, яка холоднокровно і професійно погляне на ситуацію.

Шлюборозлучний процес ускладнюється через те, що:

  • Один з подружжя відмовляється розлучатися і всіляко буксує шлюборозлучний процес. Якщо не звернутися за допомогою до адвоката, “випрошувати” розлучення у другої половини можна роками.
  • Виникають розбіжності на ґрунті рухомого і нерухомого майна. Крім того, не завжди можна однозначно визначити, яке майно є спільно нажитим.
  • У пари є неповнолітні діти, над якими потрібно ділити опіку і чоловік з дружиною не можуть домовитися на цей рахунок. Інший поширений конфліктний момент – визначення суми аліментів на дитину.
    У пари є спільні борги, а отже необхідно визначити пропорції і графік погашення боргу.

Як бачите, розлучення страшне не стільки своїм фактом, скільки наслідками. Розв’язати їх допоможе грамотний юрист зі шлюборозлучних процесів у Києві.

+
+
Які питання вирішує адвокат по розлученням

Досвідчений адвокат допоможе вам в різних ситуаціях. Це може бути:


  • розлучення через суд;
  • розлучення з іноземцем;
  • визнання шлюбу недійсним;
  • розділ майна і суперечки пов’язані з ним.

Після вивчення вашої справи адвокат надасть вам юридичну консультацію по основних моментах шлюборозлучного процесу і презентує алгоритм подальших дій. Важливо, що з висоти свого досвіду грамотний адвокат може заздалегідь прорахувати різні варіанти розвитку подій і попередити небажані дії з вашого боку.

Наступні важливі кроки – складання судового позову, збір необхідних документів і доказової бази.

Ще один позитивний момент залучення юриста до шлюборозлучного процесу – він представить ваші інтереси в суді та державних органах. Професіонал не тільки зробить це якісніше і переконливіше, але і звільнить вас від неприємного заходу. Скажімо, якщо ви перебуваєте в стані конфлікту з чоловіком або дружиною, ви можете навіть не з’являтися в суді.

+
+
Скільки коштують послуги юриста по розлученням у Києві?

Вартість послуг адвоката із надання комплексу послуг з розірвання шлюбу у Києві розраховується індивідуально, після ознайомлення із вашою справою. Уже на першій консультації ви зможете дізнатися про розмір гонорару або його розрахунок.

Добросовісний юрист цінує свою ділову репутацію, працює чесно і прозоро, а умови оплати і її розмір закріплюються договором між юристом і його клієнтом.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом