Трудові спори – це конфлікт між працівником (трудовим колективом) і роботодавцем. Причому адвокат по трудових спорах у Києві може знадобитися і підлеглим, і керівникам. Тому що юридичної допомоги можуть потребувати обидві сторони.

Трудовий спір – делікатне питання, на карту поставлено професійна репутація і ділові зв’язки його учасників. Він також ризикований, адже зайнятість і дохід сім’ї найнятого працівника залежать від майбутнього рішення суду. В іншому ж випадку репутація компанії або імідж бренду роботодавця опиняються під загрозою.

Я можу забезпечити вам надійне юридичне представництво незалежно від того роботодавець ви чи найнятий працівник.

+
Консультація адвокатів по трудовим спорам

Трудове законодавство передбачає скорочені процесуальні строки давності. Головне в стратегії захисту – діяти дуже оперативно. Часу на роздуми і непослідовні дії немає. Якщо ви розумієте, що ваші права ущемлені, ви перебуваєте в скрутному становищі або вас обдурили, звертайтеся за консультацією юриста або адвоката по трудових спорах у Києві.

Юрист по трудових спорах допоможе:

 • Надати первинну консультацію з вашого питання.
 • Скласти необхідні акти та висновки, скарги, судові позови.
 • Провести досудове вирішення спору або представити ваші інтереси в суді.

Крім того, якщо ви роботодавець, адвокати з трудових питань допоможуть вам в складанні кадрової документації. А це насправді фундамент, який запобігає виникненню суперечок з працівниками в майбутньому і захист від недобросовісних підлеглих.

+
+
Для роботодавців: адвокати та юристи з трудових спорів у Києві

Основні причини звернення до спеціаліста:

 • представлення інтересів у суді;
 • завдання матеріальної шкоди роботодавцю або компанії з боку працівника;
 • халатне ставлення працівника до виконання обов’язків (прогули, запізнення, некомпетентність, аморальна поведінка та інше);
 • розробка посадових інструкцій для працівників;
 • складання і аналіз кадрової документації.

Для роботодавця послуги адвокатів і юристів по трудових спорах частіше є превентивним кроком. Однак не завжди виходить залишатися напоготові, особливо якщо у вас великий штат. Якщо справа дійшла до судового спору і ваш співробітник/група співробітників/колишній співробітник подав на вас або вашу компанію до суду, важливо звернутися до хорошого юриста по трудових спорах. Компетентний захист допоможе вам не тільки уникнути виплат компенсацій, але найголовніше – зберегти своє добре ім’я і відновити репутацію в очах інших гравців ринку, партнерів і майбутніх працівників. А це цінна нагорода.

+
+
Для працівників: юрист по трудовому праву у Києві

Основні причини звернення до спеціаліста:

 • незаконне звільнення;
 • невиплата/невчасна выплата чи виплата у неповному об’ємі заробітної плати;
 • спричинення моральної, матеріальної, фізичної шкоди;
 • необгрунтована відмова у прийнятті на роботу;
  інше.

Керівники, як правило, добре перестраховуються, коли звільняють співробітників. Зовні ситуація може виглядати цілком законною і без юриста по трудовому спору довести зворотне дуже непросто.

Грамотний правник обов’язково знайде огріхи у діяльності недобросовісного роботодавця. Це можуть бути помилки або помарки в документах, недотримання термінів звільнення, відсутність вагомих причин і письмових пояснень, інше.

Які це принесе вам результати? Якщо вас вже звільнили, виграний судовий спір допоможе вам у поновленні на посаді, стягнення заробітної плати, моральної шкоди та інших компенсаційних виплат. Якщо вас ще не звільнили, розмова з адвокатом загальмує процес звільнення або усуне його взагалі. Грамотний адвокат складе детальний алгоритм дій, за яким ви зможете вести переговори з начальством. Більшість роботодавців роблять ставку на те, що підлеглий погано орієнтується в трудовому праві або просто побоїться відстоювати свої права. Однак, погодьтеся, за свою кар’єру і благополуччя варто поборотися.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом