Незаконне звільнення працівника – це звільнення без підстав або з порушенням трудових прав працівника. Напевно, ви або ваші знайомі опинялися в ситуації, коли “попросили піти”, коли “змусили написати за власним бажанням”, коли звільнили “заднім числом” під час лікарняного. Шаблонів маса і вони відмінно працюють до тих пір, поки працівники приймають рішення “не зв’язуватися” або просто не знають своїх прав.

Якщо з вами сталося незаконне звільнення юрист допоможе грамотно скласти заяву, проаналізувати ситуацію, що склалася, розробити стратегію захисту та представить ваші інтереси в суді. А коли справа буде виграна, ви зможете розраховувати на компенсацію моральної шкоди та заробітної плати, за період незаконного звільнення, а також судових витрат.

+
Консультація юриста при незаконному звільненні з роботи

Найбільше ми, як правило, боїмося звільнення “по закону”. Це страшилка від багатьох роботодавців відмінно працює для працівників. Щоб відстоювати свої права, важливо знати, коли насправді працює закон, а коли звільнення необґрунтоване.

Звільнити за законом можуть:

  • коли працівник сам хоче припинити трудові відносини;
  • при скороченні штату (якщо працівник відноситься до особливої ​​групи, то таке звільнення за скороченням може бути визнано незаконним);
  • коли працівник систематично допускає недбалість, не виконує трудові обов’язки;
  • коли працівник не відповідає займаній посаді (не пройшов атестацію або випробувальний термін).

Адвокат по незаконним звільненням володіє всебічними знаннями в цій сфері. Навіть якщо ви сумніваєтеся, первинна консультація допоможе вам з’ясувати, чи були ваші права порушені і чи варто боротися.

+
+
Куди звертатися, якщо незаконно звільнили з роботи?

Головна інстанція при незаконному звільненні працівника – це суд. Причому, чим швидше ви туди звернетеся, тим краще. Трудові спори вважаються одними з найскладніших. Діяти потрібно дуже швидко, оскільки звернутися до суду ви можете не пізніше ніж через місяць після отримання наказу про звільнення або трудової книжки. В іншому випадку вам відмовлять у позові, навіть якщо незаконне скорочення мало місце бути.

Ну, а перший і головний контакт, куди варто звертатися, якщо вас звільняють з роботи, – це досвідчений адвокат. Не починайте діяти без допомоги професіонала. Він істотно збереже для вас час і гроші.

+
+
Адвокат по незаконним звільненням

Що робити, якщо мене незаконно звільнили? Чи варто говорити про незаконне звільнення та оскаржувати його? Однозначно варто. Найчастіше роботодавці не вдаються до складних схем і переконані в тому, що екс-співробітник просто погано розбирається в Трудовому законодавстві. Саме тому й існує послуга юриста Оскарження незаконного звільнення. Якщо на вашому боці працює досвідчений адвокат, вивести несумлінного начальника на чисту воду не складе труднощів.

Коли вважається, що вас звільнили незаконно:

  • Підстав для звільнення немає в Кодексі.
  • Підстави для звільнення сфабриковані.
  • Співробітника звільнили “заднім” числом, поки він був у відпустці, на лікарняному та інше.
  • Коли порушений трудовий договір.
  • Коли вас не розрахували (неповністю розрахували) при звільненні.

Найнеприємніше, що роботодавці, володіючи більшою владою, можуть сфабрикувати докази і надати їх суду. Наприклад, документ, що підтверджує множинні прогули, звіт про непрофесіоналізм і невідповідність співробітника займаній посаді, а також вплинути на показання свідків інших співробітників, пригрозивши їм все тим же безкарним звільненням.

Чи варто говорити, що довести незаконне звільнення за законом або скорочення штату допоможе досвідчений адвокат. Ваші шанси на перемогу за підтримки грамотного фахівця значно зростуть.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом