Прийняття спадщини дуже часто супроводжується суперечками між зацікавленими сторонами і безліччю законодавчих нюансів, з якими складно розібратися оперативно без належних досвіду і знань. Допоможе вирішити такий спір адвокат по спадщині у Києві.

Якщо ви пропустили строки спадкування, не знаєте, як отримати спадщину, перебуваючи за кордоном, якщо ви сумніваєтеся в законності заповіту або ваші права на чергу спадкування обмежують – я допоможу вам у цих та інших проблемних ситуаціях.

Гарантую оперативну і прозору роботу, комплексне вивчення вашої справи і юридичну допомогу на всіх етапах його ведення, включаючи захист і представництво ваших інтересів в суді.

Мої послуги як адвоката у спадкових справах у Києві:

  • надання юридичної консультації (усної або письмової);
  • супровід в оформленні документів на спадщину;
  • переговори з іншими спадкоємцями для досудового врегулювання спадщини;
  • збір необхідних документів і доказової бази;
  • підготовка позовної заяви до суду;
  • представлення ваших інтересів в суді і оскарження судових рішень.
+
Особливості спадкових справ та допомога юриста у Києві

Спадкові спори дуже поширені в сучасному світі. У більшості випадків полюбовно домовитися не вдається і сторони звертаються до послуг юриста по спадщині у Києві. Ситуацію ускладнюють особистісні відносини між родичами і відсутність правових знань в учасників спору.

Бажання заощадити на консультації юриста по спадщині у Києві в даному випадку призводить лише до затягування справи, ризику втратити свою частку спадщини і ускладнення особистісного конфлікту в родині.

Досвідчений юрист по спадщині допоможе холоднокровно проаналізувати ситуацію, що склалася, вибудувати найбільш вигідну в даному випадку модель поведінки і, звичайно ж, зберегти належне вам по праву майно.

А головне – юрист або адвокат по спадщині у Києві допоможуть провести переговори з іншими сторонами конфлікту. Це значно збільшує ваші шанси вирішити його у мирний спосіб і заощадити гроші. Якщо процес запущений або сторони не йдуть на конструктивний діалог, досвідчений юрист по спадщині у Києві, який представляє ваші інтереси в суді, стане головним козирем у вашій справі.
Наследственные споры очень распространены в современном мире. В большинстве случаев полюбовно договориться не удается и стороны обращаются к услугам юриста по наследству в Киеве. Ситуацию усугубляют личностные отношения между родственниками и отсутствие правовых знаний у участников спора.

Желание сэкономить на консультации юриста по наследству в Киеве в данном случае приводит лишь к затягиванию дела, риску потерять свою долю наследства и эскалировать личностный конфликт в семье.

Опытный юрист по наследству поможет хладнокровно проанализировать сложившуюся ситуацию, построить наиболее выгодную в данном случае модель поведения и, конечно же, сохранить причитающееся вам по праву имущество.

А главное — юрист или адвокат по наследству в Киеве помогут провести переговоры с другими сторонами конфликта. Это значительно увеличивает ваши шансы решить его досудебно и сэкономить деньги. Если процесс запущен или стороны не идут на конструктивный диалог, опытный юрист по наследству в Киеве, который представляет ваши интересы в суде, станет главным козырем в вашем деле.

+
+
Коли може знадобитися адвокат чи юрист по спадщині?

Коли ситуація виходить з-під контролю і ви розумієте, що ваші права порушуються, саме час звернутися за допомогою до юриста по спадщині у Києві. Тим більше, що спадкові спори мають масу нюансів.

Почнемо з основ. Спадкування майна може здійснюватися за заповітом або за законом.

Спадкування за заповітом, як правило, викликає менше питань. Однак і заповіт нерідко доводиться оскаржувати і вдаватися до допомоги юриста з питань спадщини у Києві. Наприклад, конфлікт може спровокувати включення інших осіб (родичів) в заповіт.

Ще одна поширена причина оскарження заповіту – сумнів в тому, що документ складено на законних підставах. Це може бути сумнів у справжності підпису спадкодавця, його психічної стану на момент підписання або можливість складання заповіту під тиском зацікавлених осіб. Збір доказової бази без належного досвіду, знань механізмів неможливий, саме тому вам варто звернутися за допомогою до досвідченого юриста по спадщині у Києві.

При прийнятті спадщини за законом найчастіше виникають суперечки по розподілу часток на спадщину. Проблеми зі вступом у спадщину можуть виникнути навіть у тому випадку, якщо ви єдиний спадкоємець, але пропустили строк на прийняття спадщини. Додатковий термін можна отримати тільки через суд. І в цьому питанні вам також буде потрібно отримати консультацію у юриста по спадщині у Києві.

Будь-які юридичні питання, і питання спадщини зокрема, завжди краще вирішувати вчасно, а ще краще – вживати превентивних заходів. Якщо ви дізналися про те, що претендуєте на спадщину або її частку, відразу ж замовте консультацію у юриста з питань спадщини у Києві. Так ви зможете отримати ясну картину подій, будете впевнено орієнтуватися в правовому полі і зможете приймати зважені, і найбільш релевантні рішення.

+
+
Які питання частіше всього ставлять клієнти юристу по спадщині у Києві?

Якщо спадкодавець не залишив заповіту, перелік спадкоємців визначається відповідно до чіткої черговості, закріпленої законодавчо. Черга виглядає наступним чином:

1-я: діти, батьки, чоловік або дружина спадкодавця.
2-я: рідні брати і сестри, бабусі і дідусі.
3-тя: рідні дядько та тітка.
4-я: ті, хто спільно проживав з спадкодавцем до моменту його смерті протягом 5 років і більше, наприклад, співмешканка або співмешканець, шлюб з яким не був зареєстрований офіційно.
5-я: інші родичі, в тому числі утриманці, які не перебувають у родинних зв’язках зі спадкодавцем.

Більш детальну інформацію про черговість ви можете отримати на консультації у юриста по спадщині у Києві.

Якщо спадкодавець написав заповіт, то черги і ролі можуть бути в ньому розподілені на його розсуд. Предметом спору між родичами нерідко стає та частина майна померлого родича, яку він не вказав у заповіті.

Поширена проблема – ви перебуваєте за кордоном і не можете з’явитися до відповідних органів для прийняття спадщини. Як вчинити в такій ситуації? Можливий вихід – направити заяву в нотаріальну контору, з якою ви отримали повідомлення. До речі, в складанні заяви вам також допоможе юрист з прав на спадкування у Києві.

Перелік необхідних документів для прийняття спадщини:

  • Оригінал свідоцтва про смерть спадкодавця.
  • Оригінал документа, який підтверджує ваш родинний зв’язок.
  • Копії паспорта та ІПН для ідентифікації вашої особи.

Нерідко каменем спотикання стає втрата ключових документів, необхідних для прийняття спадщини. Ця ситуація далеко не безвихідна, досвідчений адвокат по спадщині у Києві допоможе вам швидко відновити документи і отримати законне майно.

+
+
Що входить у компетенцію адвокатів по спадковим справам у Києві?

Головне завдання юриста з питань спадщини у Києві – комплексний аналіз ситуації, що склалася, і пошук найбільш оптимального рішення для того, щоб ви отримали законну частку спадщини.

Юрист по спадщині надасть такі послуги у Києві:
збере пакет необхідних документів;
допоможе з відновленням втрачених документів;
проконсультує з питань законності розподілу часток у спадкуванні майна;
підготує заяву на прийняття або відмову від спадщини;
допоможе в оскарженні дій нотаріуса;
проведе переговори з іншими спадкоємцями для мирного досудового врегулювання конфлікту;
представить ваші інтереси в суді.

Багатьох цікавить питання, скільки коштує консультація юриста з питань спадщини у Києві? Грамотний фахівець дасть відповідь тільки після попереднього аналізу справи та первинної консультації. Однак пам’ятайте, якщо на кону стоїть ваше законне майно, найбільша ймовірність його отримати – заручитися підтримкою досвідченого юриста у справах про спадщину в Києві.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом