Питання спадщини мають безліч нюансів, тому допомога юриста в цих питаннях практично неминуча. Просто так почати користуватися спадковим майном, рухомим або нерухомим, не можна. Вам необхідно у встановлений законом спосіб прийняти і належним чином оформити своє право власності на спадщину.

Виникли труднощі? Я вивчу особливості вашої ситуації, підготую заяву в суд для визнання факту прийняття спадщини, представлю ваші інтереси в суді.

Процедурні помилки – найпоширеніша причина втрати права розпоряджатися спадщиною. Не ризикуйте своїм майном – довірте спадкове питання адвокату.

+
Як може допомогти адвокат при встановленні юридичного факту прийняття спадщини?

Навіть якщо ви єдиний спадкоємець або у вас не виникло конфлікту інтересів з іншими спадкоємцями, у процедури прийняття спадщини є ряд нюансів. Якщо не розібратися в тонкощах законодавства і допустити грубі процедурні помилки, ви можете втратити право володіти майном.

Доказування і встановлення факту прийняття спадщини в суді – це процедура узаконення вашого права володіти майном відповідно до законодавства, чинного на момент відкриття спадщини. Завдання адвоката довести, що ви прийняли спадщину вступивши у фактичне управління або володіння спадковим майном.

Також, якщо ви пропустили строк подачі заяви на прийняття спадщини до нотаріуса, адвокат допоможе відновити строк через суд. Для цього необхідно подати позовну заяву в суд не про визнання факту прийняття спадщини, а про встановлення додаткового строку на прийняття спадщини із зазначенням та обґрунтуванням причин пропуску шестимісячного строку.

+
+
Навіщо потрібна юридична допомога при складанні позовної заяви про встановлення факту прийняття спадщини?

Робота над будь-якою проблемою юридичного характеру починається з первинної консультації, в ході якої юрист з’ясовує обставини вашої справи. Зокрема, чи має місце у вашому випадку юридичний факт прийняття спадщини та чи потрібно його встановлення.

Подальше завдання адвоката – підготувати доказову базу і аргументацію. Для доказування і встановлення факту прийняття спадщини після померлого суду надають вагомі аргументи, такі як:

  • Проживання/вселення в квартиру, будинок або інше житлове приміщення, залишене в спадок.
  • Використання речей, залишених у спадок.
  • Оплата податків і комунальних рахунків в квартирі або будинку.
  • Оплата боргів спадкодавця.
  • Ремонт, використання транспортного засобу, залишеного у спадок.

Крім того, перш ніж вирушати в суд, адвокат обов’язково відвідає та отримає необхідні документи у нотаріуса. В іншому випадку суд може залишити позовну заяву без розгляду.

+
+
Як правильно вибрати юриста для прийняття спадщини по факту?

Довіряючи своє юридичне питання спеціалісту, ви вже робите важливий крок до сприятливого вирішення вашої проблеми. Спроби розібратися в юридичних нюансах тільки відбирають час і гроші, навіть якщо на перший погляд питання здається вам простим.

При виборі адвоката звертайте увагу на його досвід, стаж роботи і ділову репутацію. Більш повну картину про фахівця ви можете скласти в ході першої телефонної розмови або особистої зустрічі.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом