Захист честі, гідності та ділової репутації – непроста справа, що вимагає великої аналітичної роботи, такту та чітко вибудованої стратегії захисту.

В останнє десятиліття з розвитком інтернет ресурсів і особливо соціальних мереж у кожного є можливість висловлюватися публічно і поширювати інформацію, яка не завжди відповідає дійсності або свідомо принижує когось. У той же час ідентифікувати особу, яка поширює неправдиву інформацію також стає складніше.

Завдяки багаторічному досвіду в подібних справах, знаннях в області права і постійної адвокатської практики, я надам вам комплексний і глибокий аналіз вашої справи, на основі якого ми зможемо розробити налагоджений алгоритм подальших дій і ефективну стратегію захисту в суді.

+
У чому полягає захист честі, гідності та ділової репутації

Захист честі, гідності та ділової репутації полягає в першу чергу в праві кожної людини на спростування неправдивої інформації про нього або членів його сім’ї.

Якщо розбиратися в питанні понятійно, то “честь” є проекцією громадського уявлення про людину в соціумі. Поняття “гідність” пов’язано зі ставленням людини до самої себе, а також її місцем у суспільстві.

“Ділова репутація” – поняття, пов’язане з професійною сферою діяльності людини, його положенням, досвідом, займаною посадою. А головне – оцінка репутації відбувається на основі попередньої поведінки людини.

Честь, гідність і ділова репутація є недоторканними і ви маєте повне право на захист, якщо хтось обмежив ваші права. Однак довести факт утиску досить непросто, якщо ви не володієте техніками захисту і спеціальними знаннями в цій сфері. Щоб суперечка була розв’язана на вашу користь, а кривдник виконав всі поставлені перед ним вимоги, найправильніше звернутися за допомогою до адвоката по захисту честі і гідності.

Юрист по захисту честі і гідності допоможе вам публічно спростувати поширену недостовірну інформацію, надати вам право на відповідь та/або стягнути з винного понесену вами моральну шкоду.

+
+
Коли потрібні послуги адвоката по захисту честі та ділової репутації

Коли ви можете подати в суд про захист гідності та ділової репутації:

  • Якщо про вас розповсюджують недостовірну інформацію.
  • Якщо розповсюджують недостовірну інформацію про членів вашої сім’ї.
  • Якщо розповсюджують неправдиву, ганебну інформацію про членів сім’ї чи родичів, які померли.

Кваліфікований спеціаліст:

  • Проаналізує вашу справу і надасть вичерпну консультацію.
  • Запропонує алгоритм подальших дій і складе стратегію захисту честі і гідності у суді.
  • Представить ваші інтереси в суді.

При грамотно вибудованому захисті ви зможете вимагати:

  • офіційного спростування недостовірної інформації (якщо її поширювало друковане видання);
  • видалення і офіційного спростування (якщо інформацію розповсюдило Діджитал-видання, офіційна сторінка в соціальній мережі, група, канал, приватна особа лідер думок);
  • застосування до порушника (фізичної або юридичної особи) заходів відповідальності у разі, якщо він уникатиме виконання судового рішення.

І найголовніше – адвокат по захисту честі і ділової репутації допоможе визначити суму морального збитку і аргументувати її в суді. Завжди складніше говорити про втрати немайнового характеру. Однак моральна шкода часто куди більш відчутна, ніж фінансова. З грамотним фахівцем ви зможете домогтися справедливості по відношенню до себе.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом