Корпоративний спір – конфлікт інтересів власників одного або різних бізнесів. Він причина розладу роботи компанії, нівелює конструктивні рішення, а іноді провокує розпад організації. При його вирішенні потрібно діяти чітко, грамотно і одночасно делікатно. Залагодити конфлікт і скоротити ризики в майбутньому допоможе адвокат з корпоративних спорів.

Більше 10 років я працюю з корпоративними спорами. Я проаналізую ваше питання, проведу оцінку ризиків, складу алгоритм дій і, в разі потреби, представлю ваші інтереси в суді. А головне – ви зможете заощадити час і гроші, вирішувати бізнес-завдання, не відволікаючись на юридичні питання.

+
Адвокат по корпоративним спорам у Києві

Різні види корпоративних спорів як окрема галузь права сформувалися в нашій країні відносно недавно. Тому в цій сфері існує маса нюансів і грамотно вирішити юридичне питання може лише адвокат з корпоративних справ у Києві.

Визначимо поняття корпоративних спорів та їх види. Справи з корпоративних спорів – це справи високої складності, за участю великої кількості суб’єктів, які несуть підвищені ризики для продовження діяльності компанії. Предметом спору, як правило, стають активи компанії або частки в її статутному капіталі.

Корпоративні конфлікти та спори виникають з причин:

 • рейдерського захоплення;
 • незаконної зміни складу засновників підприємства;
 • порушення інтересів учасників (акціонерів);
 • незаконного відчуження активів компанії;
  та інше.

Спори поділяються на внутрішні та зовнішні, тобто ті, які виникли між членами однієї або різних компаній відповідно. Останні пов’язані з рейдерством і незаконним поглинанням акцій компанії. Основна складність в тому, що в законодавстві нечітко сформульовано понятійний апарат даної сфери. Учасникам часом навіть складно визначити, до якої інстанції або органу звертатися.

Саме тому ваш адвокат повинен володіти знаннями не тільки в області права, але також економіки, політології і вільно орієнтуватися в сучасному бізнес-середовищі.

+
+
Чим займається адвокат по корпоративним спорам?

Адвокат з корпоративних спорів у Києві на вашому боці відіграє важливу роль тому, що ви покажете своїм опонентам у спорі готовність відстоювати свою позицію і не пускати справу на самоплив.

Учасникам спору часто заважає особиста неприязнь, яка заважає побудувати конструктивний діалог. Нерідко юристи з обох сторін набагато швидше приходять до спільного знаменника і вирішують питання не доводячи його до суду, а це економія вашого часу та ресурсів.

Ціна за послуги адвоката з корпоративних спорів залежать від складності самої справи. Важливий момент – наскільки своєчасно ви звернетеся до фахівця. Якщо здійснити запит на юридичну консультацію заздалегідь, можна виконати важливу “профілактичну роботу” і її найголовніша частина – прорахунок і мінімізація ризиків до того, як конфлікт набрав оборот і перейшов у межі судового розгляду.

Якщо спір неможливо залагодити без судового розгляду, адвокат, згідно вимог законодавства та з урахуванням позиції клієнта, підготує і подасть до суду відповідну позовну заяву або ж обґрунтоване заперечення на вже поданий позов з іншої сторони.

+
+
Де і як юрист по корпоративним спорам у Києві шукає доказову базу?

Як правило, предмет позовної заяви – це оскарження рішення управлінського органу компанії/підприємства (зборів акціонерів/учасників), яке порушує інтереси одного або декількох учасників. У подібних зборів є чітко прописаний регламент, тому основне і першочергове завдання юриста з корпоративних спорів перевірити легітимність процедури прийняття рішень.

Регламент даної процедури прописаний в Законі України “Про господарські товариства” та ЗУ “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Особливості регламенту в індивідуальному порядку можуть бути доповнені або змінені, в частині що не суперечить Закону, статутом підприємства.

Порушення процедури, за умови, що при цьому порушуються ваші права та інтереси – головна підстава для визнання відповідного рішення недійсним.

+
+
Які послуги надає юрист по корпоративним спорам?

Список послуг юриста з корпоративних спорів доволі різноманітний. Ось тільки деякі з них:

 • попередня оцінка ризиків і спору;
 • усна і письмова консультація з роз’ясненнями та посиланнями на нормативно-правові акти;
 • консультація та підготовка рекомендацій для залагодження конфлікту в досудовому порядку;
 • збір доказової бази і підготовка до судового процесу;
 • представництво ваших інтересів в суді.
+
+
Чи допоможе адвокат вирішити корпоративні конфлікти та корпоративні спори?

Досвідчений адвокат знає особливості корпоративних спорів і впорається з проблемою будь-якого рівня складності. А головне фахівець допоможе:

 • визнати недійсним рішення управлінського органу;
 • повернути акції, частки в статутному капіталі;
 • стягнути заборгованість по дивідендах;
 • скасувати рішення по зміні керівного складу, директора;
 • припинити розголошення конфіденційної інформації, що містить корпоративну таємницю.

Адвокат допоможе вам скласти грамотну поведінкову стратегію. Це допоможе зберегти свій діловий імідж, досягти успіху в суперечці і мінімізувати ризики в довгостроковій перспективі. А головне – ви зможете не відриватися від ведення бізнесу, оскільки будь-який судовий спір вимагає глибокого занурення і великої аналітичної роботи. Досвідчений помічник впорається з цим завданням набагато швидше і якісніше.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом