Якщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю і у вас виник спір із юридичною або фізичною особою-підприємцем, вам знадобиться адвокат по господарським спорам.

Я маю глибокі теоретичні знання в області економіки і права, а також більш ніж 10-річний досвід юридичної роботи. Я допоможу вам врегулювати конфліктні ситуації, пов’язані з порушенням умов договору, недотриманням кредитних і боргових зобов’язань, а також іншими, в тому числі корпоративними, спорами.

Найбільша помилка при вирішенні господарського спору – намагатися вирішити конфлікт власними силами. З досвіду, рано чи пізно постраждала сторона все одно змушена звернутися за юридичною допомогою. Однак ви заощадите свій час, гроші і врегулюєте проблемне питання вже зараз, якщо вчасно звернетеся за консультацією.

+
Що входить у категорію господарських спорів?

Господарський спір виникає на ґрунті договірних зобов’язань між юридичними особами (організаціями, підприємствами, установами) або фізичними особами, які займаються підприємництвом.

Господарський спір – часте явище у підприємницькій діяльності. Адвокат по господарських справах у Києві допоможе врегулювати різного роду конфлікти. А вони пов’язані з:

 • невиконанням/порушенням умов договору;
 • недотриманням боргових зобов’язань;
 • недотриманням кредитних зобов’язань;
 • процедурою банкрутства;
 • різного роду корпоративними спорами.
+
+
Чим допоможе адвокат по господарським спорам?

Кваліфікований адвокат має глибокі знання в області економіки і права, найчастіше підтверджені науковими ступенями, а також багатий практичний досвід. Практичний багаж допомагає фахівцеві підбирати ефективні механізми для вирішення спорів різного ступеня складності.

Намагаючись вирішити конфлікт без адвоката у господарських спорах в Києві, ситуація пускається на самоплив і стає ще більш складною і заплутаною. Досвідчений юрист тут же візьме ситуацію під жорсткий контроль і супроводить вашу справу аж до виконання рішення суду відповідно до процедури виконавчого провадження.

+
+
Які послуги надає адвокат по господарським спорам?

Юрист по господарських спорах у Києві надасть вам такі послуги:

 • Аналіз вашої справи, надання розгорнутої юридичної консультації і роз’яснення законодавчих норм, пов’язаних з вашим питанням.
 • Складання чіткого алгоритму подальших дій, прорахунок і мінімізація ризиків.
 • Проведення переговорів з іншою стороною для досудового врегулювання питання.
 • Підготовка та юридичний аналіз процесуальних документів.
 • Представництво інтересів в суді.
 • Оскарження судового рішення, подача апеляції.
 • Представництво ваших інтересів в рамках виконавчого провадження.
 • Супровід банкрутства.

Ціни на послуги адвокатів по господарським спорам будуть варіюватися в залежності від складності вашої ситуації і обсягу безпосередніх завдань, які будуть стояти перед вашим адвокатом. Прорахувати розмір гонорару юрист зможе після аналізу вашої справи. Однак варто пам’ятати, що в будь-якому випадку грамотна юридична допомога – це завжди економія часу і грошей. Звертайтеся до адвокатів своєчасно, це найбільш економічно вигідне рішення.

+

Повернутися до послуг
Любой вопрос решается, если решать его вместе.

Телефон

Режим работы

Пн-Пт 9.00-20.00

Без перерви,
за попереднім записом

Сб-Вс - вихідний

Можливий прийом
у виняткових випадках
за попереднім записом